Mūsų garantijos

ESAB PRODUKTŲ KOKYBĖ IR PATIKIMUMAS

ESAB įmonės klientų pasitenkinimas yra mūsų svarbiausias prioritetas. Jūsų įsigytam ESAB produktui yra taikoma viena visapusiškiausių garantijos palaikymo programų šioje pramonės srityje. Galime užtikrinti, kad įsigiję ESAB produktą, pasirinkote geriausią kokybę, paremtą geriausiu turimu klientų aptarnavimu.


GARANTIJA DĖL KURIOS PUIKŪS PRODUKTAI TAMPA DAR GERESNIAIS

ESAB garantija ir taip puikius produktus padaro dar geresniais bei suteikia papildomą užtikrinimą, kad mūsų pramonėje pirmaujanti įranga pateisins jūsų lūkesčius.

Mūsų teikiama 3-jų metų garantija įrangai ir remonto darbams yra standartinė visiems ESAB suvirinimo šaltiniams (skirtiems rankiam naudojimui), rankiniams plazminio pjaustymo aparatams ir vielos padavimo mechanizmams parduodamiems visoje Europoje.

Garantija taikoma įrangos dalims bei darbams. ESAB užtikrina, kad pagal gamintojo nurodymus naudojamai įrangai, 3-jus metus po įrangos įsigijimo, nemokamai pataisys ar pakeis įrangos dalis, ar komponentus, kurie sugedo dėl gamintojo kaltės, t.y. dėl gamyboje panaudotų defektuotų medžiagų ar dėl gamybos procese žmogiškojo faktoriaus sukeltų defektų.

Sužinokite daugiau apie mūsų garantinius laikotarpius ir garantijos politiką.


PLAČIAUSIAS AUTORIZUOTŲ SERVISŲ TINKLAS EUROPOJE

Su ESAB kvalifikuota bei kokybiška pagalba visuomet šalia.

ESAB garantinis palaikymas yra teikiamas šioje pramonės srityje pirmaujančiame autorizuotų servisų centrų tinkle, siūlančių plačiausią geografinę aprėptį visoje Europoje. Visi serviso centrai teikia profesionalias ESAB įrangos remonto, aptarnavimo ir kalibravimo paslaugas.


REGISTRUOKITĖS NORĖDAMI SUŽINOTI DAUGIAU

ESAB standartinė 3-jų metų garantija įsigalioja, kai jūs įsigyjate ESAB produktą - registracija, garantiniai sertifikatai nėra būtini. Tačiau jūs gaunate daugiau, kai užregistruojate savo produktą.

Užpildykite garantijos registraciją ir automatiškai gausite visas naujienas ir naujausius atnaujinimus apie produktą, kartu ir informaciją apie patobulinimus. Jūsų prekės užregistravimas taip pat mums padeda suteikti greitesnę ir efektyvesnę techninę pagalbą.


TURITE KLAUSIMŲ? KLAUSKITE ESAB.


x

x

Loading..