Previous
Next

Išsilaisvinkite iš nusistovėjusių normų –
rinkitės taisykles laužantį „Rogue“.

Pradedantiesiems skirtų vidutinybių laikai praėjo. Nestandartinėmis funkcijomis, dar nematytu našumu ir naujutėliu pramoniniu dizainu išsiskiriantis „Rogue“ atveria naują suvirinimo galimybių erą: nustebsite pamatę, kiek daug galite tikėtis iš tiek mažai kainuojančio nešiojamojo MMA aparato. Ar pasiruošę padirbėti su tikru pasiutėliu?

Raskite platintoją


„Rogue“ naudojama naujos kartos technologija, todėl dirbdami su visų tipų MMA elektrodais visose suvirinimo padėtyse galėsite tiksliai, profesionaliai ir nuosekliai valdyti procesą ir išgauti tolygų, stabilų lanką susidarant mažam tiškalų kiekiui. Reguliuojamo Hot Start (karštojo paleidimo) funkcija padės be didesnių pastangų paleisti lanką net dirbant su sudėtingiausiais elektrodais. Arc Force (lanko jėgos) reguliavimas pagerins įvirinimą ir neleis elektrodams prikibti. Pradedantiesiems skirtame suvirinimo aparate dar niekad neslypėjo tokia aukšta kokybė ir našumas.


Pamirškite visas išankstines nuostatas apie šios klasės suvirinimo techniką – „Rogue“ galia ne mažesnė nei dvigubai brangesnių aparatų. Jame naudojama galios koeficiento valdymo (PFC) technologija (Rogue PRO) padeda išgauti itin produktyvų ir stabilų lanką, kurio neveikia galios svyravimai. „Rogue“ tinka 115 V arba 230 V (Rogue PRO) įtampa, be to, jame įdiegta lanksti automatinio maitinimo įtampos kompensavimo funkcija, todėl aparatas idealiai veiks tiek maitinamas iš elektros tinklo, tiek prijungtas prie generatoriaus. Su „Rogue“ galima dirbti iki 25 % darbo ciklu esant 200 A, taigi jis puikiai susidoroja ir su storesniais ruošiniais.


Nė vienas kitas aparatas šioje kainų grupėje nė iš tolo neprilygsta „Rogue“ atsparumui. Tvirtas, atsparus iš stiklo pluošto išlietas korpusas gali atlaikyti daugybę smūgių vieną po kito, nesvarbu, ar jį naudosite dirbtuvėse, ar lauko objekte. „Rogue“ apsaugos klasė – IP23S, taigi jis patvarus ir nebijo prasto oro, todėl tinka naudoti lauke nepalankiomis sąlygomis. Kaip ir visiems kitiems ESAB aparatams, „Rogue“ taikoma geriausia rinkoje trejų metų trukmės garantija, tad jums nereikės dėl nieko sukti galvos. Laikas pamiršti pigiai sukonstruotus suvirinimo aparatus.


Lengvą, kompaktiškos konstrukcijos „Rogue“ paprasta gabenti iš vieno objekto į kitą. Skirtingi modeliai sveria vos nuo 6,8 kg iki 8,2 kg, be to, į komplektaciją įeina tvirta rankena ir pernešimo diržas, todėl jį galėsite patogiai nešiotis, kur tik prireiks. Dar daugiau, šis aparatas sukuria stabilų lanką, todėl galima naudoti ilgus ilginamuosius kabelius ir dirbti net itin atokiose vietose, o suvirinimo siūlių kokybė nė kiek nenukentės (ROGUE PRO). Tai tikras nešiojamasis darbinis arkliukas.


„Rogue“ buvo išbandytas įvairiose pasaulio laboratorijose ir įsitikinta, kad jis atitinka pasaulinius našumo ir patogumo naudoti standartus. Aparate įdiegta patogi naudotojo sąsaja su dideliu, tiksliu skaitmeniniu ekranu, kurį lengva įskaityti net iki 25 m atstumu. Įsigijus papildomai užsakomą nuotolinio valdymo pultelį (ROGUE PRO), jums nebereikės prieiti prie aparato norint reguliuoti srovės nuostatas. Kad ir kur būtų jūsų darbo vieta, su „Rogue“ suvirinsite tiesiog puikiai.


x

Klauskite apie

El. pašto adresas
Telefono numeris
x
x

x

Loading..