Rebel is Here
x
Play

VISIEMS PROCESAMS – BE JOKIŲ KOMPROMISŲ

Taip – jis gali virinti TIG AC. Taip - jis gali virinti aliuminį. „Rebel EMP 205ic AC/DC“ tinka tiek MIG metodui, tiek suvirinimui milteline viela, tiek MMA, DC TIG ar AC TIG darbams, lyg būtų sukurtas būtent tam procesui, o kokybė nė kiek nenukenčia. Šis aparatas pasižymi visomis suvirintojų ypač mėgiamomis „Rebel“ ypatybėmis: jame yra paprastas naudoti TFT ekranas, integruotas naudotojo vadovas, suvirinimo parametrų ir procesų nuostatos, daugiakalbiai valdikliai, atmintis, dvejopos įtampos funkcija (90–270 V) ir patvarus IP23S klasės korpusas, skirtas naudoti lauke, o svoris tik 25,5 kg.

Sužinokite faktus SKAITYTI DAUGIAU
Rebel Facts

VISOS PRAMONINIAM TIG BŪDINGOS
REGULIAVIMO GALIMYBĖS

Pramoniniams darbams apribotų reguliavimo galimybių tol gražu nepakanka. „Rebel EMP 205ic AC/DC“ sukūrėme tiems suvirintojams, kurie nori visiškai valdyti lanką, ypač virindami TIG būdu.

MIG. Flux-cored. STICK.
DC TIG. AC TIG.

„Rebel EMP 215ic AC/DC“ - tai unikalus pramoninės klasės daugiaprocesis suvirinimo aparatas, galintis profesionaliai virinti aliuminį TIG būdu, virinti MMA būdu visų tipų elektrodais bei visų tipų suvirinimo vielomis MIG/MAG būdu, ir visa tai galite prijungus prie 120 V ar 230 V maitinimo įtampos tinklo.

IŠMANIOJI MIG TECHNOLOGIJA.

Nesvarbu, ar dirbate suvirinimo srityje dvejus metus, ar 20 metų, išskirtinė „Rebel“ sMIG („smartMIG“) technologija tikrai padarys jums įspūdį. Naujokams skirtas bazinis režimas, padedantis lengvai konfigūruoti aparatą. Specialistams skirta integruota dinaminio lanko valdymo sistema, kuri nuolat stebi suvirinimo siūlę ir prisitaiko prie darbo metodo, kad būtų užtikrintas tolygus, stabilus lankas ir kokybiškos, vienodos suvirinimo siūlės.

Pasiruošę viskam.

Niekada nežinote, kokio suvirinimo proceso reikės kitam jūsų darbui arba kokį maitinimo šaltinį turėsite. Būtent todėl suteikėme aparatui „Rebel“ savybių, kurios suteiks galimybę vykti bet kur ir suvirinti bet ką. „Rebel“ patenkins jūsų poreikius, kad ir koks maitinimo šaltinis bus pasiekiamas – 120 V, 230 V ar generatorius.

Išsamus paketas.

Norint greitai atlikti suvirinimo darbus reikia ne vien paprasto aparato. Todėl įsigydami „Rebel“ galite tikėtis gauti visą reikalingą įrangą – paruoštą darbui.

  • 3 metrų MXL 201 MIG degikliu,
  • SR-B 26 TIG degikliu su priedais
  • 3 metrų suvirinimo kabeliu su elektrodo laikikliu
  • Pavaros ritinėliais 0,6, 0,8 ir 1,0 mm vielai
  • Kreipiamaisiais vamzdeliais 0,6 - 1,2 mm vielai
  • 4,5 m dujų žarna su sparčiąja jungtimi

Įsigyk Rebel.

Įsigyk Rebel.

Užsisakykite naująjį Rebel EMP 205ic AC/DC dar šiandien.

SKAITYTI DAUGIAU

x

Klauskite apie

El. pašto adresas
Telefono numeris
x

x

Loading..