Šioje svetainėje naudojami slapukai ir kitos sekimo technologijos, kad galėtume teikti jums savo paslaugas, pagerintume savo paslaugų veikimą ir funkcionalumą, analizuotume mūsų produktų ir paslaugų naudojimą ir pagerintume savo reklamos bei rinkodaros veiklą.

Slapukų politika   Informacija apie privatumą

Informacija tiekėjams: Kokybės užtikrinimo lūkesčiai ir gairės

Prieiga prie tiekėjų portalo

ESAB rekomenduoja tiekėjams naudoti mūsų internetinį portalą, bendraujant dėl su kokybe ir atitiktimi susijusios veiklos. Per jūsų ESAB atstovą galėjo būti išsiųstas pranešimas, oficialiai prašantis jus kreiptis dėl prisijungimo informacijos, kad galėtumėte naudoti portalą įvairiai veiklai.

Norėdami prisijungti, spustelėkite toliau pateiktą nuorodą. Jei jungiatės pirmą kartą, spustelėkite „Registruotis“ ir vykdykite instrukcijas. Jei kiltų bet kokių problemų, pasitarkite su savo ESAB kontaktiniu asmeniu.

TIEKĖJŲ PORTALAS


Atsisiųsti dokumentą (-us):

Šiame skirsnyje pateikiama informacija, padedanti tiekėjams suprasti ESAB kokybės užtikrinimo lūkesčius; joje išsamiai aptariami pagalbiniai įrankiai ir metodai, kuriuos reikia naudoti vykdant užsakomąją gamybinę veiklą, ir apibrėžiami bendrieji lūkesčiai.

Supplier Quality ManualPDF format
x
x

x

Loading..