Naudokite ESAB gaminius ir dirbkite užtikrintai.

Dviejų visai vienodų pramonės šakų ar projektų nebūna, taigi jums reikalingas partneris, kuris suprastų, su kokiais unikaliais iššūkiais susiduriate. Vienintelė ESAB siūlo visapusius suvirinimo ir pjovimo sprendimus, tinkamus net patiems sudėtingiausiems pramonės darbams. Visi mūsų produktai nuo pridėtinių metalų iki skaitmeninių paslaugų paketų sukurti ir išbandyti taip, kad kartu naudojami užtikrintų maksimalų našumą. Be to, mes puikiai išmanome įvairius darbus ir vadovaujamės požiūriu, kad inžinerija turi kurti pridėtinę vertę, todėl galime išanalizuoti jūsų gamybos duomenis ir rekomenduoti optimaliausią produktų derinį.

ESAB suvirinimo sprendimai skirti:

Našumui padidinti

Veiklos sąnaudoms sumažinti

Rizikai sumažinti

Saugai gerinti ir aplinkai saugoti

Vamzdynai

Novatoriški ESAB produktai, skirti darbams sausumoje ir jūroje, padės neatsilikti ir patenkinti vis sparčiau augančius pasaulio energijos poreikius.

Sužinoti daugiau Pasitarkite su specialistu
SGD

ESAB sukurti SGD sprendimai pritaikyti kriogeninei aplinkai, todėl idealiai tinka iš plieno su 9 % Ni pagamintiems rezervuarams, dujų suskystinimo ir išdujinimo stotims.

Sužinoti daugiau Pasitarkite su specialistu
Energijos gamyba

ESAB nuo seno garsėja kaip patikima lydinių ir itin didelio našumo įrangos tiekėja energijos gamybos pramonei.

Pasitarkite su specialistu
Vėjas

ESAB siūlo visapusius, lengvai įdiegiamus sprendimus sausumoje ir jūroje įrengiamoms vėjo jėgainėms nuo plokščių pjovimo iki įrengimo ir suvirinimo darbų.

Pasitarkite su specialistu
Darbai jūroje

ESAB buvo įkurta kaip laivų remonto bendrovė. Tad ir dabar, praėjus daugiau nei 100 metų, mes labai daug dėmesio skiriame laivų statybos ir darbų jūroje sritims.

Pasitarkite su specialistu
Naftos ir chemijos pramonė

ESAB tiekia itin našius pridėtinius metalus, įrangą ir suvirinimo procesų sistemas pačioms novatoriškiausioms pasaulio naftos perdirbimo ir chemijos pramonės gamykloms.

Pasitarkite su specialistu
Vamzdžių gamyklos

Nesvarbu, koks procesas naudojamas jūsų vamzdžių gamykloje, ESAB pasiūlys sprendimų, tinkamų vidinėms ir išorinės galvutėms, pridėtiniams metalams, strėlėms, srauto tiekimo įrangai ir t. t.

Pasitarkite su specialistu
Plieninės konstrukcijos

Plėsdami infrastruktūrą ir statydami dangoraižius, itin ilgus tiltus ir kitus didžiulius inžinerinius projektus, rinkitės patikimus ESAB sprendimus.

Pasitarkite su specialistu
Mobiliosios mašinos

Gaminant ir remontuojant sunkiąsias mobiliąsias mašinas, reikalingi įrankiai ir įrenginiai, kuriuos gali pateikti tik ESAB.

Sužinoti daugiau Pasitarkite su specialistu
Automobilių pramonė

ESAB siūlo išmanių sprendimų automobilių pramonei, kurie padės optimizuoti ir padidinti suvirinimo darbų kokybę, našumą ir sujungiamumą.

Pasitarkite su specialistu
Geležinkelių transporto priemonės

ESAB siūlo įvairių sprendimų, padėsiančių racionalizuoti vagonų gamybą nuo neapdorotų plokščių pjovimo ir siūlių paruošimo iki visiškai automatinio arba rankinio suvirinimo darbų.

Pasitarkite su specialistu
Laivų statyba

ESAB siūlo įvairias mašinas, medžiagas ir priedus, kurie puikiai tenkina ypatingus laivų statytojų suvirinimo ir pjovimo poreikius.

Sužinoti daugiau Pasitarkite su specialistu
Aerokosminė pramonė

ESAB sukurtas suvirinimo trinties būdu (FSW) procesas sukėlė perversmą aerokosminėje pramonėje dar 1992 m., o nuo to laiko ryšys su šia sritimi tik stiprėjo.

Pasitarkite su specialistu
Remontas ir technine priežiura

ESAB sprendimai, skirti remontui, techninei priežiūrai ir kietoms dangoms dengti, yra tiesiog būtini, norint atnaujinti projektus ir palaikyti norimą našumą.

Sužinoti daugiau Pasitarkite su specialistu
Plieno paslaugų centras

ESAB tiekia aukščiausio lygio programinės ir aparatinės įrangos sprendimus, kurie padės išgauti didesnę vertę esant mažiausiai detalės savikainai atitinkamoje pramonės šakoje.

Pasitarkite su specialistu

Pasitarkite su savo pramonės šakos specialistu

ESAB siūlo visapusius sprendimus, kurie padės sėkmingiau dirbti.

PASAULINĖ SUVIRINIMO IR PJOVIMO SPRENDIMŲ LYDERĖ.


Mes, ESAB, pirmosiose suvirinimo pramonės gretose žygiuojame nuo 1904 m. Iki pat šių dienų tebesame suvirinimo ir pjovimo technologijų avangardas. Didžiausią dėmesį skiriame kokybei, aplinkos apsaugai ir darbo saugai, todėl nuolat tobuliname savo gaminius bei procesus, kad jie atitiktų nuolat besikeičiančius mūsų klientų poreikius.

ESAB naujienos apie jūsų pramonės šaką, pateikiamos asmeniškai jums.
Noriu užsiregistruoti!
x

Pasitarkite su specialistu

Asmeninė informacija

Papildoma informacija

x