Šioje svetainėje naudojami slapukai ir kitos sekimo technologijos, kad galėtume teikti jums savo paslaugas, pagerintume savo paslaugų veikimą ir funkcionalumą, analizuotume mūsų produktų ir paslaugų naudojimą ir pagerintume savo reklamos bei rinkodaros veiklą.

Slapukų politika   Informacija apie privatumą

ESAB žinių centras

Keturi tinkamo antgalio pasirinkimo etapai

 1. Pasirinkite vienos arba dviejų dalių pjovimo antgalį: acetilenui – visada vienos dalies antgalis; kitoms dujoms – dviejų dalių antgalis, užtikrinantis darbo efektyvumą pjaunant įprastu būdu. Vienos dalies pjovimo angalis užtikrina antgalio ilgaamžiškumą prie itin didelių temperatūrų.
 2. Pasirinkite seriją: OXWELD® 1500 serijos antgaliai – CW–23, CW–400 ir CW–500 Pjovimo priedai C–32, C–66, C–77 ir C–97 Rankiniai pjovimo degikliai Universalūs pjovimo degikliai PUROX® 4200 serijos antgaliai – CW–200, CW–250 ir CW–300 E tipo pjovimo priedai ir C–84 rankiniai pjovikliai
 3. Pasirinkite pakaitinimo galią: Antgalio prisirinkimas priklauso nuo pakaitinimo galios. Plienas padengtas rūdimis ir nuodegomisi, reikės stipriai kaitinti.
 4. Dydžio pasirinkimas Dydį rinkitės atsižvelgdami į pjaunamo plieno storį. Naudojant pernelyg didelio dydžio antgalius švaistomos dujos. Naudokite antgaliui rekomenduojamą deguonies slėgį.

Antgalio pasirinkimas

OXWELD® ir PUROX® pjovimo antgaliai
 • Kietuoju būdu traukti bedeguonio vario vienos dalies antgaliai: atsparūs karščiui ir dėvėjimuisi (laiko ilgiau nei bet kurie vario lydinio antgaliai).
 • Vienos dalies antgalis su triskart štampuotu vidumi: dujų praėjimo takai yra itin lygūs, vidiniai kampai užapvalinti, kad dujos tekėtų greitai ir efektyviai. Gaunami švarūs, lygūs pjūviai su minimaliomis įpjovomis.
 • Kaitinimo liepsnos labiau koncentruotos, nes pakaitinimo angos yra išdėstytos arti pjovimo angos.
 • Ilgi, lygiagretūs kaitinimo takai: leidžia pakeisti antgalius, netrukdant darbo efektyvumui.
 • Vienos dalies antgalis – tai vienas kieto vario gabalas. Užtikrinamas geriausias aušinimas. Rekomenduojama naudojant acetileną ir kitas dujas, kai kaitinama didelėje temperatūroje.
 • Dviejų dalių antgaliai rekomenduojami naudojant didelio efektyvumo dujas (ne acetileną). Kietojo vario, storasienę išorinę įvorę ir vidines žalvarines dalis galima užsisakyti atskirai ir taip sumažinti pakeitimo kaštus.
 • Kūgio formos lizdai užtikrina lygų angalio įstatymą ir sandarumą.

 

Paskelbta Suvirinimo įranga , Pažymėta su Antgalis, Dujos

x
x

x

Loading..