Šioje svetainėje naudojami slapukai ir kitos sekimo technologijos, kad galėtume teikti jums savo paslaugas, pagerintume savo paslaugų veikimą ir funkcionalumą, analizuotume mūsų produktų ir paslaugų naudojimą ir pagerintume savo reklamos bei rinkodaros veiklą.

Slapukų politika   Informacija apie privatumą

Previous
Next
Rebel is Here
x
x

Susisiekite su mumis

Ačiū, kad domitės REBEL. Užpildykite trumpą užklausos anketą žemiau ir ESAB atstovas susisieks su Jumis bei perduos oficialių įrangos platintojų kontakinę informaciją.

Play

Visiškai neįtikėtinas, visur tinkamas ir bet ką suvirinti galintis aparatas.

Jūs nežinote, kas yra tipinė diena – ką reiškia sėdėti prie stalo nuo 9 ryto iki 5 vakaro. Nežinote, kur reikės atlikti kitą darbą, bet žinote, kad turite būti pasiruošę viskam. Kalbant apie suvirinimą, tai reiškia bet kokį procesą, bet kokį galios šaltinį ir bet kokias medžiagas bet kur ir visada. Susipažinkite su „Rebel“. Tai visur tinkamas ir bet ką suvirinti galintis aparatas, kuriame yra viskas, ko reikia darbui atlikti – nuo pradžios iki pabaigos. Jis yra koks tik norite, tik ne tipinis.

Sužinokite faktus Kur įsigyti
Faktai

Faktai

ĮRANGA PAGAL PASKIRTĮ

Rebel EMP 215ic

Daug aparatų vadinama daugiaprocesiais, nors iš tiesų jie siūlo beveik tą patį, ką ir paprastas MIG aparatas. „Rebel“ yra tikrai daugiaprocesis aparatas, todėl suvirinant MIG, Flux-Cored ir MMA metodais, netgi naudojant įmantrius 6010 celiuliozinius elektrodus arba „Lift TIG“, „Rebel“ veiks taip, tarsi būtų sutvertas tokiam procesui. Daugiau detaliu

Rebel EM 215ic

Virink MIG/ MAG be jokių kompromisų. Vartotojai, kuriems reikalingas tik MIG / MAG pusautomatis, bei tiems, kuriems svarbi tradicinė valdymo sąsaja, ESAB siūlo Rebel EM 215ic skirtą pilnavidurių bei miltelinių vielų MIG / MAG suvirinimui. Daugiau detaliu

Faktai

Pašėlusiai išmani technologija.

Nesvarbu, ar suvirinimo darbus vykdote dvejus, ar 20 metų, „Rebel“ aparato funkcija „sMIG“ (išmanusis MIG) gali supaprastinti darbą. Naujokai gali naudotis baziniu režimu, kuriuo paprasčiau atlikti nustatymus. O jei turite daug patirties, išskirtinis integruotas lanko valdiklis, nuolat stebintis suvirinimo siūlę ir pritaikantis darbą, kad siūlės visada būtų aukščiausios kokybės, tikrai jus nustebins. Atraskite „sMIG“.

Faktai

Pasiruošę viskam.

Niekada nežinote, kokio suvirinimo proceso reikės kitam jūsų darbui arba kokį maitinimo šaltinį turėsite. Būtent todėl suteikėme aparatui „Rebel“ savybių, kurios suteiks galimybę vykti bet kur ir suvirinti bet ką. „Rebel“ patenkins jūsų poreikius, kad ir koks maitinimo šaltinis bus pasiekiamas – 120 V, 230 V ar generatorius.

Faktai

Neprilygstamas tvirtumas.

Dirbate objektuose, laukuose ir dirbtuvėse. Todėl jums reikia aparato, kurį galite lengvai perkelti ir kuris gali ištverti sudėtingas darbo sąlygas. „Rebel“ tai gali. Šis aparatas su tvirtu apsauginiu karkasu su penkiomis rankenomis, plienine atramine konstrukcija ir IP23S lygio apsauga ne veltui vadinamas tinkamu visur. Be to, jam suteikiama trejų metų garantija.

Faktai

Išsamus paketas.

Norint greitai atlikti suvirinimo darbus reikia ne vien paprasto aparato. Todėl įsigydami „Rebel“ galite tikėtis gauti visą reikalingą įrangą – paruoštą darbui.

  • MIG degiklis su 2 papildomais 0,8 mm kontaktiniais antgaliais
  • Grįžtamosios srovės kabelių rinkinys ir elektrodo laikiklis
  • Dujų žarnelė su sparčiąja jungtimi
  • OK 12.50 / 0,8 mm vielos
  • Vielos ritinėliai 0,6–0,8–1,0 mm vielai

Pastaba. Visi išvardyti elementai skirti EMP 215ic modeliui. Visą EM 215ic (tik MIG) versijų pakuotės turinio sąrašą žr. Dokumentų ir specifikacijų skirtuke.

Drąsiau!

Drąsiau!

Pereikite prie ESAB. Prenumeruokite mūsų pranešimus ir užtikrinkite, kad vieni pirmųjų gautumėte naują „Rebel“ įrangą, kai ji pasirodys.

Kur įsigyti
x
x

x

Loading..