Mūsų vizija ir vertybės

Mūsų vizija ir išskirtinės vertybės - organizacijos sėkmė ir dvasia. ESAB, vadovaujama "Colfax", gyvena pagal savo vertybes. Mūsų vizija ir vertybės kasdien padeda priimti strateginius sprendimus, paskirstyti išteklius ir sutelkti pasirinkimus.

Mūsų vizija

Būti pirmaujančiu pasaulyje inovatyvių suvirinimo ir pjaustymo sprendimų tiekėju visose metalo apdirbimo srityse.

Mūsų vizija ir vertybės

Mūsų vertybės

  • Klientas kalba, mes išklausome – kliento balsas mūsų strateginiuose planuose ir plėtojant veiksmus visada bus lemiamas. Šią vertybę įgyvendiname, nes pasitaikius galimybei teiraujamės kliento nuomonės ir lūkesčių bei išsiskiriame tuo, kaip teikiame paslaugas savo klientams.
  • Geriausia komanda laimi – į komandą orientuoti ir besidomintys kolegos yra didžiausia mūsų vertybė ir mes siekiame pritraukti, ugdyti ir išlaikyti talentingiausiuosius.

Šios vertybės siekiame trimis pirminiais etapais:

  1. rinkdami tinkamą komandą – atrenkame darbui tinkamiausius žmones;
  2. kurdami tinkamą aplinką – užtikriname, kad vadovai sukurtų tokią aplinką, kurioje visi galėtų prisidėti prie bendro tikslo siekimo ir
  3. laimėdami – atrinkus tinkamus žmones ir sukūrus tinkamą aplinką laimėti tampa daug paprasčiau!
  • Nuolatinis tobulėjimas („Kaizen“) yra mūsų gyvenimo būdas – nustatomi proveržio tikslai, eksperimentuojama ir mokomasi kiekvieną dieną, pašalinami žalingi verslo procesai, nustatomi kokybės etalonai ir jų siekiama. Šią vertybę įgyvendiname suprasdami, kad pokyčiai yra neišvengiami, o priemonių naudojimas yra būtinas tobulėjimui. Kiekvienas ESAB darbuotojas puoselėja nuolatinio mokymosi aplinką remdamasis mūsų kultūros pagrindu – „Colfax Business System Tools“.
  • Naujovės nulemia mūsų ateitį – individualių asmenybių ir bendras kūrybiškumas yra technologijų, produktų, sprendimų ir visų procesų variklis. Šia vertybe vadovaujamės teikdami kiekvieno kliento poreikius atitinkančius sprendimus, kurdami produktus ir paslaugas, kurie pagerina gyvenimo ir aplinkos sąlygas, suprasdami, kokia yra naujovių reikšmė.
  • Dėl akcininkų konkuruojame remdamiesi veiklos rezultatais – norėdami nuolat pritraukti naujus ir išlaikyti lojalius akcininkus, privalome pateikti geriausius rezultatus pelno, apyvartinio kapitalo ir grynųjų pinigų srautų atžvilgiu. Vadovaujamės šia vertybe plėtodami agresyvius, tačiau tikroviškus ir pamatuotus veiklos tikslus bei nuosekliai jų siekiame.

Kad mūsų klientai, darbuotojai, akcininkai ir bendruomenė susilauktų sėkmės, privalome susitelkti, pasišvęsi ir vadovautis savo vertybėmis. Mūsų vizija ir vertybės padeda priimti strateginius sprendimus, paskirstyti išteklius ir kasdien pasiekti geriausių rezultatų.

x

x

Loading..