Apie ESAB

Ką mes veikiame

ESAB yra pasaulyje pirmaujanti suvirinimo ir pjaustymo įrangos bei medžiagų gamintoja. Atsižvelgdami į savo klientų poreikius ir vadovaudamiesi sukaupta pasaulinio gamintojo patirtimi, kuriame ir gaminame novatorišką, pasaulyje populiarią įrangą bei sprendimus.

ESAB Corporation

ESAB Corporation is a world leader in fabrication and specialty gas control technology, providing our partners with advanced equipment, consumables, automation, robotics, and digital solutions which enable the everyday and extraordinary work that shapes our world.


Vieta pasaulyje

ESAB savo padalinių turi beveik visuose pasaulio kampeliuose. 4 žemynuose įsikūrusiuose filialuose ir gamyklose dirba daugiau nei 8 700 darbuotojų.

Istorija

ESAB istorija – tai suvirinimo istorija. Kai Oscar Kjellberg 1904 m. sukūrė pirmąjį pasaulyje suvirinimo elektrodą, jis įkūrė bendrovę, kurios novatoriški ir bekompromisiai standartai padėjo sukurti pačią suvirinimo istoriją.


Saugumas ir aplinka

ESAB yra įsipareigojusi saugoti ir gerinti žmonių, su kuriais dirba, sveikatą ir aplinkos, kurioje dirba, saugumą. Taip pat nuolat siekiame gerinti savo aplinkos apsaugos, socialinius ir ekonominius rezultatus.

DOWNLOAD ISO 9001, ISO 14001 and OHSAS 45001 Certification

Įsidarbinimo galimybės

ESAB didžiuojasi būdama puikia vieta pradėti ar tęsti karjerą gamybos pramonėje. Savo padalinius turėdama įvairiose pasaulio šalyse, ESAB yra tarptautinė bendrovė su turtingomis pirmavimo tradicijomis.

x

x

Loading..