Įsidarbinimo galimybės

Suvirinimo ir pjovimo gaminius gaminanti ESAB bendrovė didžiuojasi būdama puikia vieta pradėti ar tęsti karjerą gamybos pramonėje. Savo padalinius turėdama įvairiose pasaulio šalyse, ESAB yra tarptautinė bendrovė su turtingomis pirmavimo tradicijomis. ESAB suteikia galimybę tobulėti, dirbti patikimoje aplinkoje, pasinaudoti teikiama nauda ir kitais privalumais.

ESAB suteikia daugybę galimybių siekti karjeros. Mes puoselėjame tvirtą, į klientus orientuotą kultūrą ir nuolat ieškome žmonių, kurie prisidėtų prie mūsų verslo, produktų ir siūlomų paslaugų tobulėjimo.

ESAB yra lygybę skatinantis darbdavys ir, remiantis vykdomomis įdarbinimo bei personalo atrankos praktikomis ir procedūromis, nediskriminuoja rasės, spalvos, religijos, kilmės, lyties, seksualinės orientacijos, šeiminės padėties, tarnavimo kariuomenėje, negalios ar amžiaus atžvilgiu.

Įsidarbinimo galimybės

Ką reiškia dirbti ESAB

Į komandą orientuoti ir besidomintys kolegos yra didžiausia mūsų vertybė ir mes siekiame pritraukti, ugdyti ir išlaikyti talentingiausiuosius. Siekiame suburti tinkamą komandą ir suteikti jiems tinkamą aplinką, kurioje būtų priimami tinkami sprendimai, padedantys laimėti mūsų klientams, o tai reiškia – padedantys laimėti ir mums.

ESAB bendrovėje rasite daugiakultūrę darbo aplinką, kurioje vertinamos idėjos, apdovanojamos iniciatyvos ir skatinamas įsitraukimas į darbo aplinką bei bendruomenę. Jūsų galimybės mokytis, bendradarbiauti ir siekti tikslų iš esmės yra beribės.

x

x

Loading..