ESAB žinių centras

Keturi tinkamo antgalio pasirinkimo etapai

 1. Pasirinkite vienos arba dviejų dalių pjovimo antgalį: acetilenui – visada vienos dalies antgalis; kitoms dujoms – dviejų dalių antgalis, užtikrinantis darbo efektyvumą pjaunant įprastu būdu. Vienos dalies pjovimo angalis užtikrina antgalio ilgaamžiškumą prie itin didelių temperatūrų.
 2. Pasirinkite seriją: OXWELD® 1500 serijos antgaliai – CW–23, CW–400 ir CW–500 Pjovimo priedai C–32, C–66, C–77 ir C–97 Rankiniai pjovimo degikliai Universalūs pjovimo degikliai PUROX® 4200 serijos antgaliai – CW–200, CW–250 ir CW–300 E tipo pjovimo priedai ir C–84 rankiniai pjovikliai
 3. Pasirinkite pakaitinimo galią: Antgalio prisirinkimas priklauso nuo pakaitinimo galios. Plienas padengtas rūdimis ir nuodegomisi, reikės stipriai kaitinti.
 4. Dydžio pasirinkimas Dydį rinkitės atsižvelgdami į pjaunamo plieno storį. Naudojant pernelyg didelio dydžio antgalius švaistomos dujos. Naudokite antgaliui rekomenduojamą deguonies slėgį.

Antgalio pasirinkimas

OXWELD® ir PUROX® pjovimo antgaliai
 • Kietuoju būdu traukti bedeguonio vario vienos dalies antgaliai: atsparūs karščiui ir dėvėjimuisi (laiko ilgiau nei bet kurie vario lydinio antgaliai).
 • Vienos dalies antgalis su triskart štampuotu vidumi: dujų praėjimo takai yra itin lygūs, vidiniai kampai užapvalinti, kad dujos tekėtų greitai ir efektyviai. Gaunami švarūs, lygūs pjūviai su minimaliomis įpjovomis.
 • Kaitinimo liepsnos labiau koncentruotos, nes pakaitinimo angos yra išdėstytos arti pjovimo angos.
 • Ilgi, lygiagretūs kaitinimo takai: leidžia pakeisti antgalius, netrukdant darbo efektyvumui.
 • Vienos dalies antgalis – tai vienas kieto vario gabalas. Užtikrinamas geriausias aušinimas. Rekomenduojama naudojant acetileną ir kitas dujas, kai kaitinama didelėje temperatūroje.
 • Dviejų dalių antgaliai rekomenduojami naudojant didelio efektyvumo dujas (ne acetileną). Kietojo vario, storasienę išorinę įvorę ir vidines žalvarines dalis galima užsisakyti atskirai ir taip sumažinti pakeitimo kaštus.
 • Kūgio formos lizdai užtikrina lygų angalio įstatymą ir sandarumą.

 

Paskelbta Suvirinimo įranga , Pažymėta su Antgalis, Dujos

x
x

x

Loading..